Fotky z masopustu a postní akce

14.03.2011 12:20

Mezi fotogalerie přibyly fotky z letošního Holického masopustu, ještě víc jich najdete na facebooku farnosti. Jsme rádi, že jste zavítali, všechny zabíjačkové pochoutky a koblihy snědli, a že nám přálo také počasí.

V naší farnosti budeme mít několik příležitostí, které nám mohou pomoci dobře využít postní dobu. Kromě každodenního slavení mše svaté a tradičních křížových cest v pátek (17:30) a v neděli (16:00), proběhne sobotní postní duchovní obnova (19.3). Přijede na ní P. Petr Kubant, který zde před několika lety působil. Zároveň můžeme přispět (stejně jako loni) na Postní almužnu, jejíž výtěžek půjde na Rodinné a vzdělávací centrum Holoubek. Během mše v neděli 27. března 2011 se bude společně udělovat svátost pomazání nemocných. Tato svátost je určena lidem, kteří vážně onemocněli nebo jejichž síly jsou stářím značně oslabeny.